img-01

"ОБЕРІГАЄМО ЖИТТЯ": ПЕРЕМОЖЦІ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ВІДЕОРОЛИКІВОволодіння професією оператора, режисера чи репортера передбачає не лише володіння вміннями і навичками, а й також охорону праці. Важко переоцінити значення цього фактору, адже найголовніше, що має людина - її життя, і жоден красивий кадр чи експериментальне відео не варті того, щоб заради них ризикувати власним здоров'ям.


Злагодженими зусиллями Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради, Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, Об’єднанню профспілок Харківської області, ПрАТ «Учбово-курсовий комбінат» було організовано цікавий, пізнавальний та корисний конкурс. "Оберігаємо життя" - така назва Першого обласного конкурсу відеороликів, присвячений охороні праці і техніці безпеки.


Членами оргкомітету було переглянуто 76 відеороликів, представлених на розгляд. При оцінці робіт особлива увага приділялась відповідності відеоролика тематиці, оригінальності задуму, художній цілісності, технічній якості роботи. З представлених робіт було відібрано 13 кращих, серед них і 2 роботи наших студенток-першокурсниць: Белікової Ілони (1-ТБ) та Колякіної Уляни (1-ТР).


Діти – автори кращих робіт нагороджені дипломами, грамотами та цінними подарунками. Крім того, грамотами та цінними подарунками нагороджено викладачів навчальних закладів, які прийняли активну участь у проведені Конкурсу, а саме: Алфьорову Зою Іванівну, декана факультету кіно-, телемистецтва, доктора мистецтвознавства, професора та Великого Юрія Юрійовича, викладача кафедри телебачення факультету КТМ Харківської державної академії культури.


Один з найвпливовіших фінансових керівників світу Уолтер Рістон казав: "Усе життя - управління ризиками", отже, такі конкурси допомагають ефективно долати ризики без шкоди для виробничого процесу. Вітаємо переможців та дякуємо за запрошення організаторам.


Для підготовки статті використана інформація з Офіційного сайту Департаментy праці та соціальної політики Харківської міської ради http://soczahist.kharkov.ua/2019/04/.


Матеріал підготувала заступник декана факультету КТМ Ольга Косачова.
Фото Олександра Мухіна.