img-01

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС: ПІДСУМКИ ГРИНастільний теніс – це олімпійський вид спорту, гра, якою займаються як професійно, так і для задоволення у вільний від роботи чи навчання час. Історія гри починається з кінця ХІХ ст. У 1926 році була заснована Міжнародна федерація настільного тенісу, в якій наразі перебуває понад 225 країн світу. Настільний теніс входить до числа найпопулярніших видів спорту на планеті та широко висвітлений у масовій культурі, зокрема в кінематографі.
Наприкінці квітня завдяки зусиллям кафедри фізичної культури та здоров’я відбулися загальноакадемічні ігри з настільного тенісу, у яких загалом взяли участь 13 студентів. З факультету кіно-, телемистецтва у грі брали участь 3 студенти: Мухін Олександр (магістр), Кузнецов Ігор (1 курс ОПП «Оператор телебачення») та Хаустова Валерія (4 курс ОПП «Телерепортерство»).


І хоча хлопці, на жаль, не змогли здобути призових місць, Валерія Хаустова здобула срібло на першості гри серед дівчат. Вітаємо переможницю та чекаємо на нові спортивні досягнення!


Матеріал підготувала заступник декана факультету КТМ Ольга Косачова.
Фото Анни Терещук.