img-01

ФОТОСУШКА НА ФАКУЛЬТЕТІ КТМПроекти під назвою "Фотосушка" успішно функціонують по всьому світові. І дійсно, що може бути краще, ніж зібратися на свіжому повітрі, продемонструвати свої фотороботи та помилуватися цікавими світлинами інших фотографів. Та навіть більше - забрати собі ту, що сподобалася.


На факультеті кіно-, телемистецтва, ідея проведення фотосушки належить студентці 3 курсу ОПП "Оператор Телебачення" Крістіні Пономаренко. Від початку фотосушка планувалася як окремий захід та навіть конкурс на кращу фотографію у різних номінаціях: портрет, пейзаж, жанрове фото та ін. Однак, потім студрада КТМ вирішила подовжити строк експозиції. Тому, вже протягом двох місяців фото студентів КТМ: операторів, режисерів та репортерів прикрашають сходи старовинного корпусу факультету за адресою вул. Конторська, 1.


Усі фото підписані та відкриті для поціновувачів мистецтва фотографії. Наразі кількість фото на мотузках зменшується, адже хтось напевно вирішив прикрасити стіни своєї квартири, або просто побачив власне обличчя на фотокартці. На одній з європейських клумб майоріло оголошення "Не рвіть квіти, вони й так ваші". Те ж саме стосується й нашої фотосушки. Нехай фотографії милують око студентів якомога довше та надихать на нові творчі звершення!


Матеріал підготувала заступник декана факультету КТМ Ольга Косачова.


Фото Олександра Мухіна.