img-01

КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ: РОБОТА СЕКЦІЇ КТМТрадиційно в другій половині квітня Харківська державна академія культури проводить всеукраїнську науково-теоретичну конференцію молодих учених "Культура та інформаційне суспільство ХХІ століття". Цього року в межах конференції свої засідання провели 15 секцій. З-поміж інших, секція нашого факультету «Проблеми розвитку аудіовізуального мистецтва та виробництва в інформаційному суспільстві». До секції було подано 16 тез, з них переважна більшість – студенти ХДАК. Найактивнішими виявилися магістри денного та заочного відділення, а також аспіранти. До розгляду на секції було відібрано 4 найяскравіші доповіді.


Студентів наразі турбують такі проблеми в аудіовізуальному мистецтві, як морфологія та складові документального кіно, квір-теорія в кінематографі США, проблеми екранізацій та утворених до них сиквелів та приквелів, розвиток сленгу та телебаченні та вплив на глядача. Також зазначимо, що поширення набувають тези присвячені розвитку, становленню та особливостям українського національного кінематографу.


Студенти та викладачі активно обговорювали доповіді, студенти дискутували про проблеми цілісного образу героя в кадрі, наявність або відсутність сценарію та сценарного ходу в документальному кіно, міркували над світом Поттеріани та згадували сленгові оберти у рекламі або телевізійних передачах.


До відзнаки дипломами були запропоновані доповідачі – Блажко Інеса, Халієва Єлизавета, Посашкова Анастасія, Степанова Катерина. Степанову Катерину особливо відзначили за яскраву доповідь та змістовну презентацію. Викладачами було відмічено, що обрані студентами теми можуть у майбутньому стати темами науково-дослідних робіт у магістратурі.


Матеріал підготувала магістр факультету КТМ Софія Возняк.


Фото Діани Стріженкової.