img-01

СЕРЕД НАС Є ВОЛЕЙБОЛІСТИ!Для підтримання гарної фізичної форми та здорового способу життя молодь має займатися спортом. Адміністрація Харківської державної академії культури влаштувала олімпіаду з волейболу щоб дізнатися який факультет найкмітливіший, найспортивніший та найдружніший. Команду волейболістів нашого факультету склали Анна Терещук, Богдан Петров, Нівчик Данило, Хамза Мазалі(1-ТО), Катерина Селіна і Віталіна Синчуренко (1-ТБ) та Валерія Хаустова (4-ТР).


Змагання проходили в спортзалі головного корпусу Академії. Від кожного факультету студенти брали участь за звання найкращих. Суддівські зобов'язання виконував викладач фізкультури Батулін Дмитро Станіславович. Помилки були помічені справедливо, а рахунок вівся чесно. В залі була серйозна та водночас дружня атмосфера, вболівальники підтримували своїх друзів кричалками та оплесками, що підбадьорювали учасників і надавали їм сил для перемоги.


Від початку змагань усі команди тягнули жереб. Першими нашими супротивниками стали хлопці з команди хореографів. Команди зіграли 3 гри з кінцевим рахунком 2:1 на користь представників факультету хореографічного мистецтва. Після цього настала черга грати з представниками факультету управління та бізнесу. І на цей раз, на жаль, наша команда зазнала поразки. Проте ми віримо, що наступного року все зміниться. Команда більше тренуватиметься разом і зробить все можливе задля перемоги!


Це був цікавий день, який розвіяв буденність студентів, зібрав факультети разом у родинному колі Академії. Дівчата та хлопці чекають наступних змагань, бо кожний хоче себе проявити себе в різних сферах, показати свої вміння. Перемогу у змаганнях отримала команда факультету управління та бізнесу, друге місце - факультет хореографічного мистецтва, третє - соціальних комунікацій. Тож ми програли переможцям! Факультет кіно-, телемистецтва не став першим, але треба пам’ятати, що головне не перемога та не участь, а отримання заряду бадьорості, позитивних емоцій та хорошого настрою!


Матеріал підготувала студентка 1 курсу освітньо-професійної програми
"Телерепортерство" Уляна Колякіна.Фото Олександра Мухіна.