img-01

"МУЗИЧНИЙ ВІДЕОКЛІП":
МАЙСТЕР-КЛАС ДАНІЕЛИ КАРЕЛЬСЬКОЇ ТА ДМИТРА НИКОНОВАНа факультеті кіно-, телемистецтва працюють та навчаються талановиті та завзяті особистості. Більшість з них, навіть покидаючи стіни факультету, не зупиняють свого творчого та професійного розвитку, а також ніколи не забувають про свою alma mater. Прикладом тому став майстер-клас, що відбувся на початку квітня на нашому факультеті.


Тема майстер-класу "Музичний відеокліп: від задуму до екранного втілення" була надзвичайно актуальною саме для другого семестру навчального року, адже це час, коли студенти 3 курсу денної та заочної форми навчання готують власні екранні роботи цього жанру. Можливо тому захід став таким запитуваним та популярним на факультеті.


Спікери майстер-класу розповіли історію створення власного музичного кліпу групі "Legenda Folium" на композицію "Tap A", який, до речі, зараз бере участь у різноманітних конкурсах та фестивалях у США. Обравши цікаву екологічну тематику, режисер (Даніела Карельська - наша випускниця) та оператор Дмитро Никонов (професіональний оператор та колишній викладач КТМ) змогли уособити образ планети Земля в тендітній дівчинці, яка бореться із забрудненням та недбалістю людини.


На заході був проведений детальний покадровий аналіз операторських і режисерських прийомів, обговорена загальна концепція відео та надані цінні поради для студентів КТМ. З-поміж інших - ніколи не зупинятися перед мрією, навіть коли на шляху стоїть невеликий бюджет, брак локацій чи непорозуміння в зйомочній команді. Адже завжди є ентузіасти, які зможуть прийти на допомогу лише заради мистецтва.


Мистецтво врятує світ, чи не так?


Матеріал підготувала заступник декана факультету КТМ О. О. Косачова


Фото Олександра Мухіна.