img-01

КРОК ДО ПЕРЕМОГИ: НОВА ГРА У КВКВ Палаці студентів НТУ «ХПІ» 14 березня відбувся півфінал Відкритої молодіжної ліги КВК, на якому зіграли талановиті харківські команди, серед яких і команда академії - «Подруги твого хлопця». Дівчата з Іваном Шалею - студенти першого курсу факультету кіно-, телемистецтва, порадували глядачів цікавим гумором та жіночими чарами.


Після представлення команд розпочався перший конкурс «Мегатлон», на якому кожна команда мала прочитати 2 жарти, заспівати 2 пісні, відповісти на питання журі, продемонструвавши не лише винахідливість, а й музичні здібності. Якщо відповіді подобалися суддям, вони нагороджували команди бонусними балами. За результатами конкурсу професійні команди отримали 4-5 балів, ті, які грають уперше по 1-2. Так нові команди набирають досвід і надалі демонструють свою майстерність на вищому рівні.


Після "Мегатлону" глядачі дивилися візитівки. «Подруги твого хлопця» розпочали свій виступ з відео, в якому представили членів журі суперзлодіями, показали їхні здібності, а також пожартували про «нескінченне будівництво» кіноконцертного залу «Україна». З-поміж різних жартів команди з’явився новий образ блогера, який протягом усієї гри не може відірватися від телефону.


Команда також не забула й про актуальні новини, серед них - Євробачення. Згідно з легендою - від Харківської державної академії культури на Євробачення 2019 поїхали три її найталановитіші студентки, які заспівали про наболіле: метро по 8 гривень. «Дикі» танці додали номеру смаку. У кінці виступу дівчата з єдиним хлопцем заспівали про вірність улюбленій справі та поставили жирну крапку уявним пострілом вперед.


Наприкінці були виставлені оцінки, які показали: хто проходить до фіналу. На жаль, харківську лігу покинула красива, яскрава і, головне, креативна жіноча команда. Рівно в один бал відстали дівчата від проходу на головну гру сезону, де вирішується переможець. «Подруги твого хлопця» зовсім не засмутилися, бо розуміють, що після такої події працюватимуть ще більше. Ця поразка є кроком до перемоги, до нової висоти!


Матеріал підготувала студентка 1 курсу освітньо-професійної програми
"Телерепортерство" Уляна Колякіна.