img-01

ЯК ЗНАЙТИ МОТИВАЦІЮ ТА СТВОРИТИ ІСТОРІЮ УСПІХУ:
ЗУСТРІЧ З ТВОРЦЯМИ ФІЛЬМУ "СКВОТ 32"Для того, щоб стати творцем чогось значного та видатного, потрібне оволодіння професією, а також розуміння себе та віднайдення потрібної мотивації. 11 березня в ХНУ ім. В.Н. Каразіна студенти різних харківських вищих навчальних закладів зустрілися з творцями фільму "Сквот 32", де мали змогу дізнатися шляхи отримання сили та впевненості у собі. На зустріч завітали також викладачі і студенти факультету КТМ Харківської державної академії культури на чолі з деканом факультету проф. З. І. Алфьоровою. У неформальній атмосфері студенти мали змогу почути про джерела натхнення для ефективного навчання та створення майбутніх шедеврів.


На зустріч до юнаків прийшли генеральний продюсер повнометражного фільму «Сквот 32» Андрій Єрмак, актори стрічки: Самбо Сандра, Сергій Лузановський, Денис Михальченко. Митці вирішили поспілкуватися зі студентами, відповісти на запитання, а також влаштували невеликий конкурс, за перемогу в якому вручали подарунки. Основне завдання конкурсу - задати найкраще питання, яке зацікавить відомих гостей.


Генеральний продюсер Андрій Ярмак є знаною в Україні постаттю, разом з GEO «Garmet International Media Group» нещодавно зняв фільм «Межа», в якому зіграв народний артист Станіслав Баклан. Така стрічка надихнула Андрія на створення нової - «Сквот 32». Цей фільм розповідає про сучасне покоління талановитих і творчих молодих людей, небайдужих до збереження цінностей минулого. Як сказав продюсер: «Фільм якісний, він створений для всього світу! Подивившись його, ви зможете знайти відповідь на головне питання: де знайти мотивацію, або як отримати змогу присвятити себе улюбленій справі".


Актриса Самбо Сандра з Вінниці розповіла свою історію успіху. Взявши долю в свої руки, вона встала зі стільця і пішла будувати своє майбутнє. Також їй дуже важливе знайомство з іншими людьми, які її надихають, дають «чарівний пендаль». Сьогодні Сандра дійсно є успішною людиною, вона знялася у фільмі, а зараз веде програму на українському телеканалі М1.


На зустріч також прийшов актор Сергій Лузановський, який дуже часто повторював, що не любить хіп-хоп, реп, бо йому подобається рок. Але його принципи не завадили йому зіграти в фільмі, який присвячений underground культурі. На пробах чоловікові було нелегко, довелося проходити виснажуючі кастинги, конкуруючи з іншими талановитими акторами, але віра в себе допомогла досягти мети. Впевненість у собі - один з головних елементів стрічки.


Третім поспілкувався з аудиторією вийшов Денис Михальченко. Актор запитав про свій вік, аудиторія відповіла, що йому 25, але насправді герою 32 роки. Так молодо він виглядає, бо не п’є, не курить, не вживає наркотики, а також займається улюбленою справою. Все своє життя грав у футбол і хотів стати відомим гравцем, потім - читати реп, однак його мати була проти цього. Денис закінчив економічний університет, але й від бажаного не відрікся. Він почав читати, танцювати, виступати гуртом «Кочівники», поступово ставав знаменитим. Мати прийняла це і визнала свою неправоту. Отже, за словами Дениса - фінальне рішення приймаємо саме ми!


Хлопця також непокоїть те, що молодь залишає та їде навчатися за кордон. На думку творців фільму "Сквот 32" лише від нас залежить майбутнє країни, тому не треба перекладати відповідальність на інших. Варто розвивати себе, Україну, а також збагачувати культуру інших країн. Головне, що допомагає Денису - це віра, сила та правда. Треба мати бажання, не слухати інших, «пробивати» стіни до перемоги.


Загалом, зустріч пройшла чудово, студенти були в захваті. Переможцям конкурсу вручили цікаві подарунки, а головне, що юнаки почули багато такого, що може їх надихати щодня. Спілкування з відомими діячами культури - корисне заняття, яке потрібно влаштовувати частіше. Більшість дівчат і хлопців виявили бажання потрапити на прем’єру фільму «Сквот 32», яка відбудеться 18 квітня в кінотеатрі "Боммер" (https://bommer.com.ua/skvot-32-18-24-kvitnya/), а також чекають на перемогу в профільних фестивалях. Бажаємо успіху!


На цій зустрічі кожен почув і запам'ятав найголовніші слова заданої теми: «Треба знати, що сенс життя - пам’ятати себе. Ми - є наш мозок і мозок є ми. Успіх - це самоконтроль».


Матеріал підготувала студентка 1 курсу освітньо-професійної програми
"Телерепортерство" Уляна Колякіна.