ВІТАЄМО З 8 БЕРЕЗНЯ! СВЯТКОВА ФОТОСЕСІЯ НА ФАКУЛЬТЕТІ КТМСтуденти першого курсу, які здобувають професію оператора телебачення на факультеті кіно-, телебачення ХДАК,
вирішили привітати жіночий колектив факультету, влаштувавши святкову фотосесію.
Долучаймося до привітань і святкування Міжнародного жіночого дня.
АЛФЬОРОВА Зоя Іванівна

Доктор мистецтвознавства, професор, декан факультету кіно-, телемистецтва.Роль жінки в сучасному суспільстві значно виросла. Не виключенням є мистецтво екрану… Бажаю нашим студенткам і викладачам-жінкам творчого натхнення, наснаги та подальших кроків у мистецтві. І кохання… Без любові все це просто неможливо.КОСАЧОВА Ольга Олександрівна

Кандидат наук із соціальних комунікацій, заступник декана факультету кіно-, телемистецтва.Вітаю жінок і дівчат нашого факультету зі святом!
Бажаю творчого натхнення, звершень на навчальній та науковій ниві!

ЛОГІНОВА Тетяна Олександрівна

Заслужений працівник культури України,
завідувач кафедри телерепортерської майстерності факультету кіно-, телемистецтва.Щиро бажаю любові та гарного настрою!


РИБАЛКО Світлана Борисівна

Доктор мистецтвознавства, професор, завідувач кафедри.Щиру зичу всім нам тепла, любові, миру!
МАРХАЙЧУК Наталія Віталіївна

Кандидат мистецтвознавства, доцент."Майбутнє належить тим, хто вірить у красу своїх мрій" (Е. Рузвельт).
Мрійте! І нехай найкращі Ваші мрії збуваються!


ПІСКУНОВА Ольга Борисівна

Викладач кафедри мистецтвознавства, літературознавства та мовознавства.У Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир бажаю кожній дівчині, жінці, бабусі йти за своїм покликанням, невпинно прямувати до найзаповітніших мрій, із легкістю долаючи будь-які перешкоди. А наша велика домівка хай розквітає, наче весна, у мирі, злагоді й добробуті.
ІНОЗЕМЦЕВА Маргарита Михайлівна

Лаборант кафедри телебачення факультету кіно-, телемистецтва.Любі жінки та дівчата! Нехай у цей березневий день посміхаються всі навколо, нехай всі дивляться на вас із захопленням і, яка не була б за вікном погода, хай у вашому серці буде світло та ясно від уваги й любові друзів, рідних й коханих!
НАБОКОВА Олена Вікторівна

Охоронець корпусу № 3 ХДАК факультету кіно-, телемистецтва.Всім жінкам нашої академії бажаю весняного настрою та посмішок!