img-01

На факультеті згадують трагічні події розстрілу «Небесної сотні»П'ять років тому, в період з 18 по 20 лютого 2014 року, на Майдані Незалежності загинуло більше 100 громадян України, пізніше названих «Небесною сотнею». Студенти та викладачі факультету кіно-, телемистецтва вшанували пам'ять загиблих під час цього найтрагічнішого етапу Революції Гідності.


Хвиля спогадів про ці жахливі події ніколи не згасала, однак цього дня ці спогади є особливо важливими для всіх нас. З відстані років ми все більше ідеалізуємо Майдан, адже ті місяці й справді змінили нас, змінили країну, стали відправною точкою змін у цілій Європі.


Той Майдан знову навчив нас любити Україну, вірити в неї. Адже ще ніколи ми не були такими, як на тому Майдані. Такими єдиними й сильними, щирими ідеалістами, готовими до самоорганізації й взаємної допомоги!


Але що заважає нам і нині бути такими? Не просто симулювати громадянську активність, лайкати заклики звільнити Олега Сенцова чи розслідування журналістів про корупцію? А справді зробити пожертву на благодійні цілі, поволонтерити раз на місяць, зробити щось гарне для нас же самих?


Матеріал поданий на основі розслідувань телеканалу УНІАН та сайту «Кореспондент.net». Підготувала студентка 1 курсу освітньо-професійної програми "Телерепортерство" Альбіна Прасол.