img-01

КУБОК КОХАННЯ - нова гра у КВКОдин раз на рік кожен з нас присвячує день прекрасному почуттю Любов. 14 лютого - час, коли ти можеш зізнатися в своїх симпатіях тому, хто тобі небайдужий, знову нагадати коханій людині наскільки вона дорога тобі, а також пожартувати... якщо ти береш участь у КВК.


Цією нагодою скористалися студенти Харківської державної академії культури, команда КВК «Подруги твого хлопця». Після нового року дівчата змінили назву та трішки склад команди, але жарти від цього зовсім не стали гіршими.


Свій виступ команда розпочала з гучного репу: «Мы раскачиваем зал!». Саме такими словами жіноча команда «змусила» глядачів зрозуміти, що дівчата – це зовсім неслабка стать. Велику популярність здобув челлендж «Через 10 років», але наша команда пішла далі і жартувала не тільки про манікюр 10 років назад і зараз, а й про вагоміші для соціуму речі. Команда вигадала свій челлендж «через 100 років», пожартувавши про Акт Злуки 1919 року, і новий закон «Акт Злуки» 2019. Редактори гри відзначили глибокі знання історії України нашої команди та непересічність таких жартів.


Настала черга Івана, єдиного хлопця команди, вийти на сцену. Він з’являється ефектно, вітає дівчат зі святом і дарує валентинки. Жіноча половина команди читає те, що там написано... Однак виявляється, що у валентинках самі образи! То може варто надавати тумаків своєму капітану, адже поводити так себе з дівчатами, ще й у такий день - погано! Ситуації, описані в тексті пісні, були всім знайомі, тому глядачі сміялися і показували свої враження оваціями.


Виступ команди «Подруги твого хлопця» отримав свої гучні оплески і компліменти від глядачів і журі, які щиро посміхалися. Загалом гра була весела, динамічна та ніжна, бо кохання - це свята річ. Лунало багато жартів саме на цю тему. Однак, не залишилися без уваги новини про підняття цін на транспорт. Якщо говорити жаргонізмом квнщиків, то це «актуалочка».


Глядачі залишилися в захваті, найсильніші отримали свої нагороди. А нашій улюбленій команді бажаємо успіхів та перемог у наступні рази. Всіх з Днем Кохання!


Матеріал підготувала студентка 1 курсу освітньо-професійної програми
"Телерепортерство" Уляна Колякіна.Фото Олександра Мухіна.