img-01

УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ МАГІСТРАМ КТМПрощавай магістратура!


У житті кожної людини настає момент справжнього дорослішання, дорослішання інтелектуального. Час отримання диплому магістра! Це дуже важливий етап, подія, після якої ти відправляєшся у вільне плавання. Час, коли ти сповнений мрій та очікувань, проте напевне не знаєш, на що чекати далі.


31 січня 2019 року - не тільки останній день місяця, а й фінальний етап навчання для магістрів академії. У Харківській державній академії культури відбувся урочистий випускний вечір. Студентів прийшли підтримати їхні родичі, тому актова зала швидко наповнилася радісними хвилюваннями та вітаннями. У кожній частині зали можна було спостерігати сміх, радість, переживання и навіть сльози. Але більш за все звучало щасливе «УРА».


Прекрасним українським танком магістрів зустріли студенти-народники хореографічного факультету академії. Після виступу слово дали ректору академії культури доктору історичних наук, професору Шейку Василю Миколайовичу. Дуже щиро привітав випускників, побажав найкращого, а фінальні слова звучали так: «Хай вам щастить на вашій ниві!». Також Василь Миколайович нагадав слова Джона Леннона, учасника гурту «Бітлз». На запитання чого він хоче, співак відповів, що хоче бути щасливим. Цього ж ректор позичив і нашим випускникам.


Настав час вручення дипломів. Кожний факультет по черзі піднімався на сцену, щоб нарешті отримати те, заради чого вони так старанно працювали 5 з половиною років. Отримали дипломи і десять магістрів факультету КТМ, чотири з яких - дипломи з відзнакою. Це студенти, які досягли найбільших успіхів у навчанні та науковій діяльності. Олександр Чернобай, студент, який найдовше працював над своїм науковим дослідженням, неодноразово апробуючи його результати на наукових конференціях, був рекомендований до вступу до аспірантури академії.


Своїми враженнями від навчання у магістратурі поділилася випускниця заочного відділення Дар'я Мінаєва:

- Навчання в магістратурі було дуже важливим для моєї роботи, а також мама вплинула на мене. Я не можу сказати, що навчатися було складно. Викладачі допомагали нам справлятися з різними завданнями. Чи планую я вступати до магістратури? Поки що ні, але життя покаже.


Випускниця Юлія Шабатура також поспішає відкривати для себе нові горизонти:

- Я хотіла отримати вищу освіту. Це нові можливості, з якими я матиму посаду, про яку мрію. Ми змогли використати свої навички, отримані в бакалавріаті. Навчання було спрямоване на наукову сферу. Побачили, на що ми здатні. Це дуже корисний досвід.


Студенти зробили фото напам’ять і сіли на свої місця, а святковий концерт продовжувався далі. Яскраві сучасні танці продемонстрували юнаки факультету хореографічного мистецтва, продемонструвавши вищу майстерність та викликавши захват у присутніх.


Потім слово надали випускникам, від яких звучала щира подяка, але на цьому юнаки не зупинилися й зачитали реп, який, як то кажуть, «прокачав» залу. Після цього всі магістри взяли участь в особливому флешмобі, настала мить сказати впевнене «Клянемось». Під бурхливі оплески академічні шапки полетіли догори.


Емоційно та радісно пройшов цей день для магістрів Харківської державної академії культури. Вітаємо юних випускників і бажаємо всього найкращого! Нехай усе буде так, як вони хочуть!


Матеріал підготувала студентка 1 курсу освітньо-професійної програми
"Телерепортерство" Уляна Колякіна.