img-01

КІНОПОКАЗ ВІДЕОРОБІТ СТУДЕНТІВ
У КІНОТЕАТРІ ІМ. О.ДОВЖЕНКА
ДО ДНЯ МІСТА



Напередодні святкування Дня міста, Дня Державного Прапора України та 75-ї річниці визволення Харкова від нацистських загарбників 20 серпня відбулася традиційна для Шевченківського району зустріч ветеранів з молодим поколінням. Захід відбувся за ініціативи Харківського міського голови Геннадія Кернеса в одному з найстаріших кінотеатрів Слобожанщини - кінотеатрі ім. О.Довженка.



Факультет кіно-, телемистецтва Харківської державної академії культури підготував тематичний відеопоказ студентських робіт, основні завдання якого - нагадати про війну, її наслідки та сприяти утвердженню миру в нашій країні. Серед продемонстрованих жанрів: ігрові фільми, екранізації віршів, есе, нариси-портрети про ветеранів війни тощо.



Глядачі мали змогу подивитися роботи студентів та випускників факультету: Софії Семенюк, Олени Хінчик, Інеси Блажко, Даніели Карельської, Єлизавети Халієвої, Наталії Негреби, Рязанової Анни, Г. Семенникова. Фільми дивилися уважно, із затамуванням подиху як ветерани, так і школярі. Після кожного твору зал вибухав оплесками. По закінченню глядачі підходили до представників факультету, дякували, дарували квіти.



З привітальним словом від нашої академії та факультету виступила завідувач кафедри телерепортерської майстерності, заслужений працівник культури України Тетяна Логінова. Програма заходу була насичена творчими номерами та привітаннями. Для ветеранів була устлана червона доріжка, а на вході до кінотеатру їх зустрічали воєнні пісні та пісні перемоги у виконанні живого оркестру. Школярі зустрічали ветеранів, дарували квіти та проводжали до глядацької зали.



Дякуємо представникові міської ради Карині Тоноян за запрошення взяти участь у заході та надану честь зробити свій внесок у таку добру справу як привітання героїв Другої світової війни.



Матеріал підготувала заступник декана факультету кіно-, телемистецтва Ольга Косачова.