img-01

СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ ПІДТРИМАЛИ УЧАСНИКІВ

V МІЖНАРОДНОГО МАРАФОНУ



Оп, біжи, біжи!


Чи вважаєте ви, що спорт – це сила, а сало – могила? Багато хто погоджується із цим висловом. Саме у Харкові 29 квітня у Міжнародному марафоні (Open Mind Kharkiv International Marathon) взяли участь 10 тисяч людей. Серед учасників – представники 25 країн всього світу. Брали участь разом з Україною: Польща, Японія, Китай, Австралія, США, Кенія, Голландія, Грузія, Марокко, тощо. Учасники долали дистанції 4,2 км, 10 км, 42 км, а також брали участь у командних естафетах.



Захід знімало 19 камер, разом із дронами та машинами із операторами, які заради якісної картинки сиділи в багажнику автомобіля та знімали марафон. Одним із найкращих сюрпризів та несподіванок стало встановлення всесвітнього рекорду кенійським бігуном Серемом Бенжаміном Кіпромом. За 2 години та 18 хвилини він пробіг 42 кілометри!



Відкриттям для всіх вболівальників стала кількість людей похилого віку, які так само, як і молоді студенти та школярі бігли цю шалену дистанцію. Були навіть і представники людей із обмеженими можливостями. Саме такі люди допомагають зрозуміти, що ти – можеш все, треба лише бажання. Не важливо скільки тобі років, скільки ти важиш та навіть вмієш ти бігати чи ні, важливо повірити в себе та повністю віддатись драйву та отримувати позитив від життя.



Студенти Харківської Державної академії культури брали участь у марафоні в якості групи підтримки. Адже заряд позитивною енергією також має неабияку роль. Студенти усіх факультетів приклали максимум зусиль для досягнення мети – дати учасникам шквар позитивних емоцій. Бігуни відчували себе зірками Олімпу. Всі студенти підтримували їх кричалками та навіть танцями. Найпопулярнішою серед вболівальників стала: «Харьков – спорт, Харьков – сила! Вместе мы непобедимы! Правой, левой, раз, два, три! Оп, беги, беги! Оп, беги, беги!». Саме ця кричалка викликала найбільший відгук у спортсменів, бо містила аналогію із всіма відомою піснею: «Оп, давай, давай». Усі отримали масу задоволень та море позитиву.



Матеріал підготувала студентка 1 курсу освітньо-професійної програми «телерепортерство» Анастасія Ткаченко.