img-01

МІЛЬЙОНИ ЧЕКАЮТЬ: НОВИЙ СЕЗОН "ГРОР ПРЕСТОЛІВ" ВЖЕ НЕЗАБАРОМВітання тим, хто цінує та любить якісні відеопродукти. Студенти КТМ вирішили дізнатися, яка найочікуваніша медіаподія цього року. Результат нас не здивував. Останній 8 сезон телесеріалу «Гра престолів» очікують мільйони фанатів. Задумайтеся лише-но: кількість людей, що переглянули 6 сезон «Гри престолів», налічує 23 мільйони, і це не враховуючи піратський трафік. Аби втамувати спрагу тих, хто чекає та уже не дочекається серіалу, скажемо, що ось-ось і ви закропите душу — 14 квітня стартує «Гра престолів».


Нагадаємо, що «Гра престолів», або ж мовою оригіналу «Game of Thrones», — американський телесеріал у жанрі фентезі, який був створений за мотивами циклу романів «Пісня льоду й полум'я» Джорджа Мартіна. Уперше цей телесеріал стартовав у США 17 квітня 2011 року. Протягом 2011-2018 років вийшло 7 сезонів. Думаємо, що для справжніх фанатів, не є таємницею, що 8 сезон — це вже третій сезон, заснований на чернетках, адже той випередив книжковий цикл «Пісні Льоду та Полум'я».
Актор Микола Костер-Вальдано (Джеймі Ланністер) у інтерв'ю сказав: «Коли я закінчив читати сценарій, я написав листа, в якому чесно зізнався творцям, що не можу собі уявити кращого завершення цієї історії. Це дуже задовільний і, в той же час, несподіваний фінал. Здійснилося все те, на що я сподівався. У цьому фіналі є сенс. Цей фінал не схожий на ті історії, у яких на останніх секундах ви дізнаєтеся ім'я вбивці. Вони виконали дуже, дуже хорошу роботу».


Його колега, актор Пітер Дінклейдж, теж ділиться враженнями з приводу останнього сезону серіалу. За словами Пітера, його герой Тіріон Ланністер не переживе фінальних серій: «Не можу підібрати правильне слово, щоб описати свої емоції. Але думаю, його історія отримала правильне завершення. Незалежно від того, чим все закінчиться, смерть стане для нього відмінним фіналом».


Що приваблює у цьому серіалі мільйонів? Певно, те, що у ньому є все: влада, секс, політика, інтриги, хороша гра акторів, масштабні декорації, — але, не слід забувати, що «Гра престолів» вважається одним із найжорстокіших серіалів, він отримав позначку «R» — особам до 18 дозволений перегляд тільки в супроводі дорослих. Сайт «Еспресо» пише: «Еротичні сцени і сцени насильства також впливають на кількість аудиторії: тут можна побачити і ніжну любов між двома людьми, і жорсткі збочення в борделях, тортури в підземеллях замків. Людям подобається шок-контент, тому що він змушує виробляти організм адреналін».
Популярність «Гри Престолів» стала настільки великою, що один із найвідоміших університетів світу «Гарвард» запустить із вересня курс «Справжня “Гра престолів”: від сучасних міфів до моделей Середньовіччя». Курс буде вести професор середньовічної історії Шон Гілсдорф. Лекції будуть присвячені історії та літературі Євразії 5-16 сторічь. Використовуючи серіал і книги «Гра престолів», студенти будуть шукати аналогії і нестикування в реальній історії, літературі та релігії Середньовіччя, — інформує «Еспресо».
Краса й потворність, велич і ницість, любов і ненависть — дивитися цей серіал чи ні, вирішувати лише вам, проте, заперечувати у його популярності і феноменальності ми не можемо. Чекаємо 14 квітня.


Матеріал підготувала студентка 4 курсу освітньо-професійної програми
"Телерепортерство" Анастасія Посашкова