МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ЕКРАННОГО МИСТЕЦТВА ТА ФОТОГРАФІЇ
АУДІОВІЗУАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА «GOLDEN FRAME».
Фестиваль екранного мистецтва та фотографії «Золотий кадр» – це фестиваль-конкурс творчих екранних робіт талановитої молоді, це майстер-класи та зустрічі з професіоналами кіно й телебачення для гостей і учасників фестивалю; це компетентна оцінка робіт міжнародним журі; це покази екранних робіт і прямі ефіри – презентації відкриттів фестивалю. Це єдиний фестиваль екранного мистецтва і фотографії в Харкові, організований у стінах профільного вищого навчального закладу унікальним на Слобожанщині факультетом – кіно-, телемистецтва. У 2015 році наші студенти отримали грант на розвиток фестивалю, тож ювілейна 5 річниця пройшла з неймовірним успіхом.
Метою фестивалю є популяризація екранного та фотомистецтва; виявлення талановитої молоді у сфері аудіовізуального мистецтва.
Тема фестивалю у 2016 року - «Сто міських історій». Великі й маленькі міста утворюють на мапі барвисті розсипи з бруківки, глини, бетону, асфальту, жорстви, цегли, черепашнику, пластику… Здається, що міста – це просто крапка на мапі, що вони безвиразні. Але ж ні, міста мають свої обличчя… Мегаполіси, міста, містечка, селища міського типу. Всі дороги ведуть до міста, опоясуючи його окружними, прокреслюючи пряму лінію центральними трасами. Люди прагнуть до міста. Щоб тут, на околицях і в центрах, бути «міськими» - любити, вірити, чекати, творити історію, працювати, відпочивати, мокнути під дощем… – одним словом, ЖИТИ! «Золотий кадр – 2016», об’єднав на білому полотні екрана десятки історій, що відбувалися у великих і маленьких містах, продемонстрував «портрети» міста у всій його мовчазній красі, тим самим закликаючи до творення… творення свого улюбленого міста.
Роботи на фестиваль приймалися за чотирма номінаціями: «Екранне мистецтво. Школярі», «Екранне мистецтво. Молодь», «Фотомистецтво», «Сценарне мистецтво».
Екранні роботи могли бути документальними, ігровими, анімаційними. Могли бути як кінороботами (у цифровому виконанні), так і виконані в різноманітних телевізійних жанрах.
Фотографічні роботи (до 5 фотографій від одного автора):
Портретна фотографія;
Жанрова фотографія;
Репортаж-подія (серія фоторобіт);
Фотоексперимент.
Сценарні роботи:
сценарій для телебачення;
кіносценарій.
Технічні умови прийому робіт. Роботи в номінації «екранне мистецтво» приймалися у форматі: .mpeg 2 / vob на DVD 720Х576 (4:3), 720Х480 (16:9). Роботи в номінаціях «фотомистецтво» приймаються у форматі .jpg на CD, а також у роздрукованому вигляді 20Х30 (не менше 30 см за довгим боком).
Журі залишало за собою право не розглядати роботи, що не відповідають вимогам фестивалю або роботи низької професійної якості.
Переможці номінацій традиційно нагороджувалися оригінальними авторськими статуетками фестивалю, дипломами й подарунками.
Участь у фестивалі БЕЗКОШТОВНА.




