«ТЕРИТОРІЯ НАДІЇ».Це благодійний проект, організований студентами факультету. Проект починався зі збору книг, іграшок, одягу для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської турботи. До Дня Святого Миколая та Міжнародного дня захисту дітей представники студентства КТМ відвідували дітей та дарували їм необхідні речі. За час існування проекту студенти неодноразово відвідали: Харківський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей, Харківський обласний притулок для дітей, Харківський обласний притулок для неповнолітніх «Гармонія», Школу-інтернат № 11 для дітей з психоневрологічними захворюваннями.Ось як описують студенти один з перших своїх візитів до Харківського обласного притулку для дітей:«Напередодні нашої подорожі до будинку дітей (якось не хочеться називати будинок сумним словом «притулок») на факультеті була організована акція «Дітям нашого міста». Протягом двох тижнів ми збирали подарунки: іграшки, одяг, взуття, книжки… До акції приєдналися майже всі студенти факультету. І ось тепер, з різноманітними подарунками, ми чекаємо на святковий концерт серед інших запрошених.

Зала святково прикрашена. Ялинка мерехтить різнокольоровими вогниками. Лунають новорічні пісні. Поруч з нами діти: маленькі та великі, але усі в святкових костюмах. Тут і янголята з пухнастими крильцями, і чарівні принцеси, і чортенятка… Усі посміхаються. Починається концерт. Дітки і співають, і танцюють, і віршики розповідають (адже готувалися заздалегідь!). А наприкінці всіх присутніх ласкаво пригощають смачним печивом.

Нам надають слово. Студенти Артем Мкртчан та Оксана Веселовська, за нашим задумом, вітають усіх зі святом та дарують талісман – ляльку Миколайчика, щоб оберігав та приносив лише радість. Разом з Миколайчиком ми даруємо дітям іграшки…

І здавалося б, звичайне дитяче свято. І здавалося б, нема приводу для суму, адже усі посміхаються, адже усе добре! Так, здавалося б… якби не напис при вході до цього дитячого будинку печива та радощів – «Харківський обласний ПРИТУЛОК для дітей».