ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ



«Герої не вмирають» (від початку - «АТОграф») — студентська організація, заснована в 2014 студентами та викладачами Харківської державної академії культури спільно з Національною гвардією України.



Мета проекту — показати Національну гвардію такою, якою вона є насправді, зруйнувати стереотипи. Проект «розповідає» історії чоловіків-гвардійців, які, незважаючи на їх професію, не покидають своїх хоббі, розвивають талант і залишаються такими, як і ми. Учасниками проекту є студенти ХДАК факультету кіно-, телемистецтва 4-ого курсу та іх викладачі.



Нижче - частина відео, підготовлені студентами 4 курсу факультету в межах проекту «Герої не вмирають».



Нарешті збулася довгоочікувана мрія Руслана - він став солдатом Національної гвардії України, шлях до якої був зовсім не простим, але тепер ми бачимо щасливі обличчя його рідних, а найголовніше - щасливого Руслана!







В День Нацгвардії чотирилапі гвардійці отримали медалі за виконання завдань в АТО і подарунки від волонтерів







«Подаруй посмішку кожному» саме під таким гаслом пройшов всесвітній День щастя, який відсвяткували 20 березня. З приводу свята громадська асоціація багатодітних родин «АММА», запросила гвардійців з військової частини 3017 до дельфінарію «НЕМО».







Як харківські гвардійці готувались до Дня Святого Валентина







Кухня військової частини 3005







Щорічний зліт волонтерів Харківщини в Академії Національної гвардії