ВИПУСКНИКИ ФАКУЛЬТЕТУ



Авдєєв Дмитро

Засновник і головний режисер продакшн-студії «TV-boy», випусковий редактор телепередачі «Їжа, я люблю тебе».















Альмоханнад Калсом Мішель

Сирійський кінорежисер, директор кінофестивалю короткометражного кіно для дітей "Damascus Cinema Days" (Сирія).















Балабай Катерина

Головний режисер продакшн-студії «Медіагруп – 8». Володар головного призу фестивалю «Кіномедіа» 2018 р. за ігровий фільм «Земля».















Берюх Євген

Режисер проекту «Світами за скарбами», телеканал «СТБ», м. Київ.















Бобрун Владислав

Провідний режисер телеканалу «Донеччина.TV», м. Краматорськ.















Бойцов Євген

Кінорежисер в «Tant Mieux Prod», м. Валенсія, Франція.















Бондарева Юлія

Оператор у Філії ПАТ НСТУ «Регіональна дирекція UA: ХАРКІВ».















Борзова Ярослава

Оператор і режисер в «ИнформБюро Новости», м. Харків.















Брук Андрій

Фото- та відеооператор, фотокореспондент армії оборони Ізраїля.















Будішевська Єлизавета

Відеограф «Open art studio», м. Київ.















Буценко Олександр

Гостьовий редактор проекту «Вечір з Наталією Гариповою», телеканал «СТБ», м. Київ.















Васильєва Василіса

Асистент оператора, focus-puller у м. Тель-Авів (Ізраїль).















Василян Хачік

Незалежний кінорежисер, здобув І місця на 71 Канському кінофестивалі (2018 р.) у номінації «Експериментальне кіно» за стрічку «Детали».















Возняк Софія

Продюсер в Studio DOKSTRANSFORMAZIJA, м. Харків.















Войцешек Ярослав

Сценарист студії «Film.ua.Group», сценарист фільму «Сторожова застава», креативний продюсер та сценарист проекту, що випустив повнометражний мультфільм «Викрадена принцеса. Руслан і Людмила».















Ванюшкіна Маргарита

Автор та ведуча програми «Специалист рекомендует» кабельного телеканалу «Triolan.Info», м. Харків.















Волчелюк Анастасія

Репортер Всеукраїнської інформаційної агенції "Нова".















Донська Іванна

Головний режисер проекту «ЭксперименТЫ» телеканалу «СТБ», м. Київ.















Дудіна Олена

Директор і продюсер «Dudina Media Group» відеореклама для бізнеса, м. Харків.















Жуков Владислав

Режисер проектів телеканалу «СТБ», м. Київ.















Жуковін Ілля

Відео-оператор Всеукраїнської інформаційної агенції "Нова".















Зоря Лілія

Викладач спецдисциплін Краматорської школи мистецтв № 3, відділ кіно-, телемистецтва.















Касян Наталя

Кореспондент кабельного телеканалу «Triolan.Info», м. Харків.















Касян Юлія

Кореспондент відділу кореспондентів редакції новин телеканалу «Інтер», м. Київ.















Клименко Олексій

Оператор телеканалу "1+1", м. Київ.















Кобзар Олексій

Репортер проекту «Скарб нації», програма «Ранок у великому місті», телеканал «ICTV», м. Київ.















Компанієць Андрій

Режисер монтажу програми "Вікна-новини", телеканал "СТБ".















Крамаренко Ганна

Режисер музичної програми "Країна пісень" на телеканалі "UA:ПЕРШИЙ" (м. Київ).















Малевська Марія

Репортер програми «Вікна-новини», телеканал «СТБ», м. Київ.















Меньшикова Юлія

Режисер монтажу медіа-студії Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна.















Мозговий Семен

Незалежний режисер, володар премії фестивалю «Docudays» за документальний фільм «Зимний сад».















Момот Марина

Фотограф-фрілансер.















Олійник Яна

Головний режисер проект «Мастер шеф», телеканал «СТБ», м. Київ.















Прокушева Софія

Режисер і продюсер компанії «Kharkiv Intermedia».















Ріяко Валерій

Відеограф-фрілансер, м. Харків.















Сорокоус Тетяна

Журналіст та ведуча програми «Тайный агент», телеканал «Новий канал», м. Київ.















Швецов Олександр

Режисер студії «Kharkiv Intermedia», м. Харків.