ВІДЕОТЕКА1. «Загін кіноманів»
Український канал про вітчизняне та світове кіно! Тут можна подивитися відео про кіноновинки, репортажі з фестивалів та прем’єр, різноманітні підбірки фільмів та документальні пізнавальні відео.


2. «Вища Школа Media & Production»
Канал від медіа-школи одного з найпопулярніших телеканалів країни – 1+1. Тут можна знайти навчальні відео для журналістів: секрети, лайфхаки, поради від відомих телеведучих та журналістів, інформаційні відео.


3. "This Guy Edits"
Монтажер і редактор відео, який працював з Джеймсом Кемероном та Джозефом Гордоном-Левіттом, ділиться порадами, досвідом та власними думками щодо кіно.


4. "Filmmaker IQ"
Канал містить відеолекції про історію та теорію кіно й кіноіндустрії.


5. «Около кино»
Канал містить відео-біографії відомих постатей у кіно, огляди фільмів, добірки фільмів. «Около кино» має плейлисти про відомих акторів та режисерів, наприклад, Квентіна Тарантіно, Кристофера Нолана, Анджеліну Джолі, Кіана Рівза. Можна ознайомитися з матеріалами про операторів.


6. «Chris Stuckmann»
Англомовний канал, у якому можна знайти різноманітні інтерв’ю з акторами та режисерами: з Коліном Треворроу, Морісом Честнатом, Елі Лартер і т.д. На каналі можна знайти безліч плейлистів, присвячених оглядам всесвітньо відомих фільмів.


7. «КиноПоиск»
Канал, який містить багато теоретичних відео (як знятий конкретний фільм, секрети режисерів під час зйомки фільмів, що таке кадр/ракурс і т.д.) Тут можна знайти плейлисти, присвячені аналізам фільмів, різноманітним добіркам кіно. Є майстер-класи, інтерв’ю та прямі ефіри з кінопостатями.


8. «Искусство кино»
Канал про кіно, який містить відео-лекції, присвячені розбору фільмів «Втеча з Шоушенка», «Жертвопринесення» Тарковського і т.д. Також тут можна знайти цикли «Мистецтво кіно» про режисерів: про Кіру Муратову, Марлена Хуциєва і т.д.


9. «Academy originals»
Англомовний канал про кіно. Канал належить Академії кінематографічних мистецтв та наук. Ознайомившись з відео-контентом каналу, ви можете дізнатися більше про творчий процес та майбутнє кіномистецтва.


10. "CinemaSins"
Засновники каналу присвячують відео пошуку недоліків у монтажі, дубляжі, зйомці операторів і т.д. Ви можете дізнатися, які недоліки приховують найпопулярніші фільми. Після перегляду відео-контенту, подейкують, глядачі уважніше дивляться кіносеанси.


11. "Film Riot"
Власник каналу Райан Конноллі допомагає початківцям і DIY-режисерам здобувати нові знання та шукати розв’язки для своїх задач. На каналі можна знайти огляди техніки, поради щодо праці в команді.


12. «Окно в кино»
Канал зацікавить майбутніх операторів: містяться відео про баланс білого, крупність кадрів, основні рухи камери, корекцію кольору і т.д.


13. "DenFilmTV"
Канал для тих, кому подобається дивитися аналізи й розбори фільмів, дізнаватися цікавинки зі світу кіно. Також є добірки фільмів і серіалів найрізноманітніших жанрів.


14. "MEDIA STAR RV"
Канал належить школі телебачення, на якій працюють Надія Матвєєва, Олександр Педан і т.д. Тут можна знайти корисні відео для телеведучих та кореспондентів.


15. "Top Movies"
Канал про кіно та серіали. Тут безліч відео про кіноляпи, цікаві факти про фільми. Також є відео з добірками фільмів для перегляду.