СТУДРАДАПропонуємо вашій увазі діючий склад студради факультету - найактивніших студентів, які прагнуть зробити навчальний процес ефективнішим, студентство - свідомішим, свята - яскравішими.

Голова студради:Мамедов Рустам

Рустам - голова студради.Мамедов Рустам - студент 4 курсу освітньо-професійної програми "Оператор телебачення", староста групи, відмінник. Серед його творчих досягнень – диплом І ступеня на всеукраїнському конкурсі дитячих та молодіжних театральних колективів ім. Марка Ентіна «Лимонад» (2017 р.) як оператор екранної роботи. Був представником журналу «Аеропорт» (як преса другого рівня акредитації) на Міжнародному Одеському кінофестивалі 2017 р. Презентував факультетський проект на міському конкурсі проектів «Креативний Харків 2.0: Молодіжні ідеї для зростання» в рамках Тижня Німеччини в Україні. Неодноразово здійснював фото- та відеозйомку різноманітних факультетських, академічних та громадських міських заходів. Серед найбільших заслуг Рустама - організація міжнародного кінофестивалю «Golden Frame» у 2019 році. Разом з директором фестивалю Н.В. Мархайчук, Рустам розробив концепцію фестивалю та створив сторінку на FilmFreeWay, що дозволило учасникам з понад 100 країн світу подати свої роботи на фестиваль. В складі оргкомітету фестивалю було обрано членів журі, знайдені партнери фестивалю, проведена серія організаційних та урочистих заходів. Користується повагою серед студентів факультету.Члени студради:Колякіна Уляна

Уляна - член сектору медіапідтримки.Колякіна Уляна - студентка 2 курсу освітньо-професійної програми "Телерепортерство". Навчається на відмінно. Вже на першому курсі вступила до студради факультету, підготувала ряд цікавих статей для сайту факультету. У вересні 2018 року виголошувала доповідь на засіданні круглого столу «Тенденції розвитку сучасного українського кіно». Брала участь у V Міждисциплінарному науковому квесті «Пошуки скарбів науки», організованому під патронатом Харківської ОДА, що відбувся 10 листопада 2018 р. в Харківському національному аграрному університеті ім. В. В. Докучаєва. Колякіна Уляна - активний учасник КВК. Її команда "Подруги твого хлопця" здобула Зимовий кубок Харківської Відкритої Міської Молодіжної Ліги КВК. Окрім того, Уляна має хист до фотографії та дослідницької діяльності. Студентка взяла участь у всеукраїнській науковій конференції молодих учених «Культура та інформаційне суспільство ХХІ століття».Мосенцева Дар'я

Дар'я - член сектору медіапідтримки.Мосенцева Дар'я - студентка 4 курсу освітньо-професійної програми "Режисура телебачення". Навчається на відмінно. Має хист для створення креативної рекламної продукції та оголошень, навички роботи у фото- та відеоредакторах. Зарекомендувала себе як активний член студради.Павленко Аурєлія

Аура - голова спортивного сектору.Павленко Аурєлія - студентка 1 курсу навчання освітньо-професійної програми "Телерепортерство". Аура закінчила 1 семестр на відмінно. Від початку заявила о прагненні очолити спортивний сектор, брати участь у спортивних заходах Академії та міста, залучати до спорту інших студентів. Вже у першому семестрі отримала 2 призових місця за перемогу у шашки (2 місце) та дартс (1 місце) та не збирається зупинятися на досягнутому. Аура працює спеціальним кореспондентом студради КТМ, висвітлюючи найрізноманітніші події факультету. Які ще таланти "приховує" від нас Аурєлія, дізнаємося незабаром.

Падалко Костянтин

Костянтин - член сектору урочистих заходів.Падалко Костянтин - студент 1 курсу навчання освітньо-професійної програми "Режисура телебачення". У студраді факультету відповідає за проект "Тут є кіно". Першого семестру разом з іншими членами студради провів 2 покази фільмів, виступав організатором та модератором заходів. Серед показів - благодійний показ фільму "Кіборги", показ авторського фільму "Рівень чорного". Мета проекту "Тут є кіно" - знайомство студентів факультету з новітнім українським кінематографом. Концепція проекту належить декану факультету кіно-, телемистецтва, доктору мистецтвознавства, професору - З.І. Алфьоровій.

Прасол Альбіна

Альбіна - член сектору медіапідтримки.Прасол Альбіна - студентка 2 курсу освітньо-професійної програми "Телерепортерство". Навчається на відмінно. Вже на першому курсі вступила до студради факультету, підготувала ряд цікавих статей для сайту факультету. У вересні 2018 року виголошувала доповідь на засіданні круглого столу «Тенденції розвитку сучасного українського кіно». Брала участь у V Міждисциплінарному науковому квесті «Пошуки скарбів науки», організованому під патронатом Харківської ОДА, що відбувся 10 листопада 2018 р. в Харківському національному аграрному університеті ім. В. В. Докучаєва. Систематизувала нагороди, отримані студентами факультету. Налагодила контакти не лише з членами студради, а й з випускниками. Студентка взяла участь у всеукраїнській науковій конференції молодих учених «Культура та інформаційне суспільство ХХІ століття».Святенко Аліна

Аліна - голова благодійного сектору.Святенко Аліна - студентка 2 курсу навчання освітньо-професійної програми "Телерепортерство". Аліна - староста групи, навчається на відмінно. Зарекомендувала себе як відповідальний член студради, перспективний тележурналіст. Аліна сильна особистість, яка ніколи не зупиняється на досягнутому та постійно прагне до творчого розвитку. Студентка професійно займається різними видами танців, грає на фортепіано, володіє гарним почуттям гумору, має гарні навички командної роботи.

Семенюк Софія

Софія - голова студради КТМ, очолює сектор урочистих заходів.Семенюк Софія - студентка 4 курсу освітньо-професійної програми "Режисура телебачення", староста групи. Навчається на відмінно. У 2017 р.проходила практику у Філії Національного телебачення України «Харківська регіональна дирекція», де зарекомендувала себе найкращим чином, а саме: підійшла до роботи відповідально та творче. Семенюк Софія брала участь у найрізноманітніших проектах телеканалу: «Харків Онлайн День», «Новини сьогодення», «Новини спорту». Була асистентом режисера на ранкових та денних ефірах. Найяскравіше проявила себе у монтажі новин каналу. У 2017 р. диплом І ступеня на всеукраїнському конкурсі дитячих та молодіжних театральних колективів ім. Марка Ентіна «Лимонад» як режисер екранної роботи (Харків, 2017 р.). Лауреат міжнародного кінофестивалю "КиТы - Кино и Ты" (Маріуполь, 2017 р.), міжнародного кінофестивалю "БРУКІВКА" (Кам'янець-Подільский, 2016 р.).

Степанова Катерина

Катерина - член сектору медіапідтримки.Степанова Катерина - студентка 2 курсу освітньо-професійної програми "Телерепортерство". Протягом навчання продемонструвала відмінні успіхи у навчанні, бере активну участь у науковій діяльності - всеукраїнській науковій конференції молодих учених «Культура та інформаційне суспільство ХХІ століття», за що була нагороджена дипломом. У студраді займається написанням статей про факультетські заходи, здійснює профорієнтаційну та культурно-просвітницьку роботу на сайті, зокрема, готуючи списки корисних ресурсів для студентів факультету. Катерина постійно вдосконалюється у професії, зокрема у квітні 2019 рокі виступила у якості ведучої у XV Всеукраїнському Турнірі Юних Журналістів у Сумах. Полюбляє фотографувати, фотографії Катерини прикрашали корпус факультету у 2018-2019 навчальному році, а також брали участь у номінації "Фотомистетво" міжнародного кінофестивалю "Golden Frame". Співпрацює з проектами інших вищих навчальних закладів: працювала волонтером в межах "Kharkiv International Festival of Arts and Travel".

Стріженкова Діана

Діана - член навчального сектору, відповідальна за зв'язки з Асоціацією випускників.Стріженкова Діана - студентка 3 курсу навчання освітньо-професійної програми "Режисура телебачення". Наразі продемонструвала відмінні успіхи у навчанні. Вже на першому курсі вступила до студради, бере активну участь у житті академії. Зарекомендувала себе як різнобічна творча особистість. Вона має творчі та спортивні досягнення, спробувала себе у якості акторки в дипломній роботі Ігоря Задорожного "Квиток у рай". Має багато творчих планів на майбутнє.

Щербатюк Катерина

Катерина - голова навчального сектору.Щербатюк Катерина - студентка 1 курсу навчання освітньо-професійної програми "Телерепортерство". Катерина закінчила 1 семестр на відмінно і має гарні перспективи подальшого розвитку. З перших днів навчання на факультеті заслужила довіру викладачів і студентів, з першої спроби була обрана до лав студради КТМ. Катерина пробує себе у різних сферах діяльності і вже взяла участь у міжнародній науковій конференції "Культурологія та соціальні комунікації: інноваційні стратегії розвитку" (листопад, 2019), отримавши диплом. Наразі очолює навчальний сектор студради КТМ, сприяючи ефективному проведенню навчального процесу на факультеті.

Сектори студради:Навчальний секторСтуденти навчального сектору студради слідкують за відвідуванням студентів занять, проводять акції «Закрий сесію вчасно» та ведуть облік успішності студентів 1-5 курсів.Благодійний секторДівчата зв‘язуються з госпіталями та дитячими будинками і збирають необхідні для них речі.Сектор урочистих заходівСтуденти сектору організовують свята, пишуть сценарії заходів та створюють святкову атмосферу на факультеті.Сектор медіапідтримкиСтуденти сектору завжди відвідують заходи факультету та професійні заходи за його межами, тому завдяки їх праці, ви завжди можете ознайомитись з новинами факультету на сайті факультету та на офіційній сторінці факультету у Фейсбуці. Вони розробляють афіши та постери до заходів нашого факультету, листівки та картки на свята.Спортивний секторСтуденти сектору беруть участь у загальноакадемічних спартакіадах, здійснюють підтримку спортивних заходів міста.

Свята та будні членів студради: